فرآیند تولید و توسعه نرم افزار یا همان چرخه حیات تولید نرم افزار در آسال سیستم ترکیبی از علم و تجربه می باشد؛ تجربه ایی که مدیران و مهندسان آسال سیستم در پروژه های کلان ملی و بین المللی به دست آورده اند؛ انتخاب یك روش خوب برای تولید نرم‌افزار به مواردی مانند نوع، حجم و پیچیدگی آن بستگی دارد و آسال سیستم همیشه بهترین پیشنهاد را از لحاظ فنی و اقتصادی همراه خواهد داشت؛ طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزار‌های متوسط و بزرگ مانند ساختن مجتمع‌ مسكونی و برج‌ است. برای ساختن آنها محاسبات و پیش‌بینی‌های بیشتری نیاز است و این مهم باعث شده است که تحلیلگران رادنت روزها و ساعتها پروژه ایی را تحلیل کنند و در صورت رضایت کافی از مفاهیم و مستندات دستور تولید را صادر نمایند.


مراحل طراحی اندروید وب نرم افزار

Smiley face

استقرار و نگهداری سامانه

تحویل اولیه به کارفرما صورت می گیرد و در این مرحله کارفرما مجددا سیستم را بازبینی می نماید و دستورات لازم را جهت تغییرات به مدیر پروژه مربوطه ابلاغ می نماید. بعد از تحویل نرم افزار فاز استقرار و نگهداری آغاز شده و تمامی عملکرد های نرم افزار بررسی و مانیتور می گردد

Smiley face

شناسایی و رفع باگهای نهایی

در این مرحله بعد از گذشت زمان مشخص و بررسی کاربران نرم افزار؛ باگ های احتمالی مشخص شده؛ این باگ ها به واحد کنترل پروژه فرستاده شده و تمامی خطا ها و حالتهای غیر منتظره ایی که در ابتدا نمایان نبوده اند برطرف خواهند شد.

Smiley face

اضافه کردن امکانات جدید

در این مرحله بنا به نیاز کاربران و مشتری امکاناتی لازم می شود که به نرم افزار اضافه گردد؛ لذا درخواست کارفرما جهت بررسی به مدیر پروژه آسال سیستم ارسال شده و تعیین قیمت می گردد؛ بعد از بررسی هاب واحد تحلیل و توسعه تولید این امکانات نیز در چرخه این شرکت  قرار خواهند گرفت.

Smiley face

آغاز فرآیند پشتیبانی

مهمترین اصل بعد از تولید نرم افزار در شرکت های برنامه نویسی ؛ نگهداری و پشتیبانی از آن می باشد سیستم پشتیبانی آنلاین رادنت همیشه در کنار شما خواهد بود و با استفاده از نرم افزار آنلاین پشتیبانی آسال سیستم ویرا که دارای نسخه تحت وب، نسخه اندروید و نسخه IOS می باشد لحظه به لحظه فرایند پشتیبانی شما اجرا می گردد.

Smiley face

مرحله برنامه ریزی و امکان سنجی

واحد تحلیل نرم افزار شرکت برنامه نویسی آسال سیستم ویرا در گام ابتدایی (مرحله برنامه ریزی و امکان سنجی) اقدام به استخراج و نیازمندی های نرم افزار سفارش مشتری می پردازد زیرا مشتریان عمومی معمولاً تصور مفهومی، انتزاعی و مبهمی از نتیجه نهایی خواسته‌هایشان دارند و نمی‌دانند به درستی نرم‌افزار مورد نظرشان چه کاری باید انجام دهد.

Smiley face

مرحله پیاده‌سازی، آزمون و مستندسازی

بعد از فاز تحلیل؛ نمودارها , مستندات و اطلاعات پایه ای مورد نظر آماده شده و به تایید کارفرما می رسد و شرکت برنامه نویسی آسال سیستم ویرا وارد فرایند پیداسازی یا همان (برنامه نویسی تیمی) می شود.

Smiley face

سه واحد فعال بخش پیاده سازی

واحد طراحی گرافیکی و تعریف رابط کاربری (User Interface) که در واقع گرافیک و آنچه کاربر می بیند را طراحی می کند که بخش بزرگی از رضایت کاربران به این بخش وابسته میباشد ; واحد تحلیل و طراحی بانک اطلاعاتی دیتابیس و لایه های مربوط به آن را طراحی می کند ؛ واحد منطق و محاسبات برنامه نویسی سمت سرور را پیدا سازی می کنند..

Smiley face

گزارش به مدیر پروژه

در بخش پیداسازی؛ لحظه به لحظه فرایند 3 واحد یاد شده به مدیر پروژه مربوطه گزارش می گردد و اطلاعات توسط این مدیر به کارفرما محترم گذارش داده می شود. واحد کنترل کیفیت و تست عملکرد؛ هر بخشی از نرم افزار را که توسط مدیر پروژه مربوطه درخواست داده می شود زیر بار تست برده و نتایج آنالیز را گزارش می نماید.

ایده خود را مطرح کنید

در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت

ارتباط با ما

جوابگو شما هستیم

منتظر شما هستیم

تهران,گیشا,جلال آل احمد,دانشگاه تربیت مدرس,پژوهشکده فناوری اطلاعات

پاسخگوی شما هستیم

09120855517